Rozliczanie delegacji służbowych Warszawa

Jak ma się rozliczanie delegacji służbowej do czasu pracy podczas niej?

Delegacje służbowe Warszawa

Rozliczanie delegacji Warszawa

Wielu właścicieli firm (tym małych oraz większych podmiotów gospodarczych) oraz pracowników zastanawia się, jakie zmiany w rozliczaniu delegacji służbowych przyniesie roku 2016 i prawdopodobne zmiany w prawie. W czasie trwania podróży służbowej, zmienia się miejsce wykonywania obowiązków i sam czas pracy uwarunkowany jest od harmonogramu wcześniej rozplanowanego oraz od faktycznie przepracowanych godzin, w tym również nadgodzin. Warto również przypomnieć, że podróż służbowa może być wykonywana w trakcie dni, które standardowo są dniami wolnymi od pracy. Wtedy to rekompensata może być różna.

Nasze biuro rachunkowe pomaga w takich i podobnych dylematach – jak rozliczyć godziny pracy na delegacji?

Zgłoś się do nas, a Twój problem z rozliczeniem delegacji służbowych rozwiąże się. Swoje prace oprzemy na najnowszych artykułach Kodeksu Pracy oraz rozporządzeniach Ministra Pracy i Polityki Społecznej. Rozliczamy delegacje służbowe zagraniczne oraz krajowe, wspieramy doradztwem księgowym w kwestii terminu rozliczenia, potrzebnej dokumentacji oraz innych szczegółów dotyczących wyjazdu służbowego (wliczając w to diety, koszty podróży samochodem czy środkami komunikacji miejskiej https://puttygen.in , a także zaliczki).

Co warto wiedzieć?

Pracownik udający się na delegację służbową krajową lub zagraniczną ma dwa tygodnie na dokonanie rozliczenia. Termin ten liczony jest od dnia zakończenia wyjazdu. Nawet jeśli wydatki w czasie wykonywania podróży opłacane były w innych walutach, to rozliczenie dotyczyć będzie równoważności w polskiej walucie.

[Głosów:1    Średnia:5/5]